Про нас‎ > ‎

Психіатрична лікарня міста Мюнстерлінген

  

  Швейцарська психіатрична клініка кантону Тургау знаходиться на узбережжі Боденського озера в маленькому містечку Мюнстерлінген . http://www.stgag.ch/psychiatrische-dienste-thurgau.html Поряд з нею знаходиться  кантональний шпиталь. Психіатрична клініка в Мюнстерлінгені має довгу історію. В заснованому в 986 році монастирі на Боденському озері з 1709 року починають доглядати за хворими, а з 1839 року завданням монастиря стає догляд за психічно хворими. З 1849 року в монастирі починають працювати лікарі-психіатри і він перетворюється на приватний жіночий пансіонат ( 1913р.). З 1966 року починає функціонувати психіатрична клініка, яка з 1981 року стає частиною психіатричної служби кантону Тургау.

    Психіатрична клініка м.Мюнстерлінген займається не тільки комплексним психіатричним та психотерапевтичним лікуванням і діагностикою, а й соціальним супроводом пацієнтів і їх сімей. «Ми вважаємо, що в процесі одужання грає роль вирішення не лише медичних, але й соціальних проблем. Ми приділяємо увагу інтеграції пацієнта в суспільство, сім'ю та професію. Ми показуємо людям із психічними захворюваннями як можна адаптуватися в повсякденному житті. Ми намагаємося так організувати подальше спостереження за хворим, щоб уникнути його повторної госпіталізації із соціальних причин ».

    В Клініці застосовуються найсучасніші методи медикаментозного і психотерапевтичного впливу, постійно проводяться заходи для підвищення професійного     рівня фахівців, використовуються новітні інформаційні технології, впроваджуються нові проекти. Клініка  співпрацює через обмін досвідом з багатьма університетами з різних країн, в тому числі з Буковинським державним медичним університетом з 2005 року.

Comments