Психологічний інтенсив


    Щорічно з 2006 року під час літньої виробничої практики медико-психологічним центром проводиться тижневий  психологічний інтенсив зі студентами та випускниками спеціальності “медична психологія” на базі відпочинку БДМУ  “Здоров’я” (с. Репужинці). Лекції, семінари, тренінги, навчальні групи, майстер-класи, психологічні ігри, ворк-шопи, психологічні марафони проводять як знані українські та закордонні тренери, так і молоді фахівці.


    У 2011 році інтенсив зібрав близько 100 учасників – студентів та випускників спеціальності «медична психологія» БДМУ, Вінницького НМУ ім.М.Пирогова, Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця (м.Київ), Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича.

За період існування інтенсиву студенти мали можливість перейняти досвід у провідних психологів, психотерапевтів, психіатрів: проф.О.С.Чабана ( віце-президент Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України,  Національний медичний університет ім.О.Богомольця, НДІ соціальної та судової психіатрії і наркології МОЗ України), Г.Тимошенко, Е.Леоненко (Московський інститут клінічної психології та психотерапії), О.Добродняк (президент Українського інституту системної та сімейної психотерапії), О.Попелюк (голова секції психодрами Української спілки психотерапевтів), І.Байгузіної (керівник медико-психологічного центру «Альта-мед центр» Вінницького національного медичного університету ім.М.Пірогова), В.Газолишина (голова секції Балінтовських груп Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України); Т.Томакова (НМУ ім.акад.О.Богоьольця), В.Шевченко (Університет ефективного розвитку), У.Вінницька (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова), С. Григоришин (Львівський обласний наркодиспансер, спільнота взаємодопомоги «Оселя»),  І.Толочко (керівник центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Чернівецької міськради), О.Пендерецька, доц.Т.Лазук, доц.А.Борисюк (Буковинський державний медичний університет).

    

    Окрім насиченої професійної програми учасники мають можливість реалізувати свої здібності у фотоконкурсі, театралізованих вечірках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, спортивних змаганнях. 

    З 2009 року у психологічному інтенсиві беруть участь в якості тренерів та лекторів співробітники психіатричної клініки м.Мюнстерлінген. Д-р. Р.Шнайдер виступав з доповіддю про психотерапію невротичних розладів та  разом з Е.Кірюхіною проводив майстер-клас з інтерперсональної психотерапії. Професор Р.Кніпперс (університет м.Констанц, Німеччина) прочитав лекцію про генетику аутизму. У 2011 році  Т.Менг провів групу арт-терапії прогресивними терапевтичними дзеркальними відображеннями, К.Татен виступила з доповіддю - історичним описом діяльності Г.Роршаха, який розпочинав свою діяльність психіатром у клініці м.Мюнстерлінген. У 2012 році планується участь у психологічному інтенсиві д-ра М.Хурста та Е.Кірюхіної.

Comments