Партнерство у галузі медсестринства

   

 Психіатрична клініка м.Мюнстерлінген має значні успіхи та великий досвід у галузі підготовки медичних сестер з психіатрії, співробітники клініки радо діляться своїми напрацюваннями у галузі спеціалізації  медичного персоналу з догляду за хворими. Партнерським стосункам в медсестринстві поклав початок візит до Швейцарії з відвідуванням клініки  директора Чернівецького медичного коледжу БДМУ О. Кулика у 2009 році. У червні 2010 відбувся візит-відповідь керівника з догляду за хворими п. Люті та її заступниці з освіти для медсестер п. Шох. Співробітники психіатричної клініки виступили з  доповідями в  чернівецькому медичному коледжі ,медико-психологічному центрі БДМУ  та в обласній психіатричній лікарні.

    Під час відвідування м.Чернівці в рамках святкування 200-літнього ювілею Чернівецького медичного коледжу БДМУ керівника з догляду за хворими п. Люті та її заступниці з освіти для медсестер п. Шох презентували перекладений на українську мову посібник для медсестер “Шизофренія”.

   

 

 У січні-лютому 2012 – вперше у психіатричній клініці м.Мюнстерлінген проходили стажування дві медичні сести Чернівецької обласної клінічної психіатричної лікарні.


Comments