Людмила Пасечник, чернівецька обласна психіатрична лікарня, старша медична сестра

опубліковано 6 черв. 2012 р., 01:05 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎
    Швейцарія – це мальовнича гірська країна.Це пояснюється ,зовсім простими на перший погляд речами,тобто-елегантні міста, засніжені гори,найчистіші озера та мальовничі схили гір. Кожне містечко наповнене неповторним колоритом і володіє казковою красою та заслуговує окремої уваги. Швейцарія –це дуже розвинута країна , з найвищим рівнем життя у світі та сучасною інфраструктурою . 
    Нещодавно я мала змогу відвідати цю чудову країну. І я би хотіла би поділитися з вами своїми враженнями. Я, Пасечник Людмила, працюю в Чернівецькій психоневрологічній лікарні старшою медсестрою у чоловічому відділенні вже більше 10 років. І після відвідування швейцарської клініки мій досвід значно збагатився . В нашій лікарні робота персоналу та відношення до хворих поставлено добре,але не зважаючи на це,нам є чому повчитись у наших закордонних колег.
    У них клініка поділена на маленькі спеціалізовані відділення , де лікуються від 10 до 14 пацієнтів. Лікарі,медсестри та соціальні працівники працюють однією командою. Вони ведуть хворого з моменту поступлення і до виписки. А також цікавляться його життям після . Перед тим,як виписати хворого команда улаштовує його побут ,знаходить йому роботу и всіляко підтримують його.
    80 % лікування заключається в спілкуванні з хворими. Медперсонал навіть не носить білі халати,щоб завоювати довіру ,бути з ними на рівних та скоріше допомогти їм.
До кожного пацієнта команда знаходить особливий підхід.
Варто побачити на власні очі,як звичайні люди перетворили своє буденне життя в казку один для одного.
Comments