Гараздюк Оксана, лікар-психолог Чернівецької обласної клінічної лікарні

опубліковано 4 черв. 2012 р., 13:21 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎

    Мабуть, заздритиму собі все життя, що саме мені поталанило прожити у чудовій країні, пропрацювати у прекрасній клініці серед людей, відданих своїй справі. Так, не буду боятися таких гарних слів, бо той величезний життєвий досвід, який я отримала в Швейцарії буде путівником, що нагадуватиме, чого насправді потрібно прагнути. Якщо говорити про професійний досвід, то я дізналася, яким є справжній професіонал. Це людина, яка ніколи не залишиться наодинці з труднощами, разом з ним в команді працює кваліфікований персонал, який виносить рішення тільки після колегіального обговорення. Одразу ж відчувається атмосфера дружелюбності, виваженості, впевненості в діях та толерантності у відношенні до оточуючих, а особливо до хворих. Чітко опрацьована система співпраці та послідовності роботи персоналу між відділеннями, що дає швидке розуміння та задоволення від виконаного.

    Вистачало часу і на дозвілля. Мальовничі краєвиди на вершинах гір, теплі осінні вечори на березі величезного озера, проведені з колегами, смачнющі солодощі та пахучий сир завжди нагадуватимуть про незабутній час, проведений в маленькій, багатонаціональній країні шоколаду та глибокого культурного розвитку.

    Через три роки я зрозуміла, щоце був перший мій досвід дорослішання. Можу з впевненістю сказати: він був позитивним. Адже серед хороших фахівців я знайшла гарних друзів, з якими продовжую спілкування до сих пір. Я вдячна за це Богові та тим людям, які доклали до цього максимум зусиль, зокрема Поліщуку Олександрові Юрійовичу та Пендерецькій Оксані Михайлівні.

Comments